Zľavy na atrakcie a služby

Už samotný názov portálu naznačuje dôvod jeho vzniku a aj smer  akým sa pri jeho ďalšom tvorení budeme uberať. Sme presvedčení, že Liptov patrí medzi najkrajšie oblasti Slovenska a oplatí sa ho neustále spoznávať. Kombinuje v sebe protiklady v podobe Oddychu a Zábavy, čo ho robí jedinečným. Je len na Vás, či načerpáte energiu prechádzkami nekonečnými turistickými trasami po regióne alebo sa zabavíte v aquaparkoch, na bobovej dráhe, v lyžiarskych strediskách a na ďalších zaujímavých miestach.

Ak už plánujete stráviť dovolenku na Slovensku práve v tomto regióne, určite potrebujete nájsť vhodné ubytovanie. Z tohto dôvodu chceme priniesť kompletnú ponuku ubytovania len z oblasti Liptov. Tým, že nie je samotná stránka zahltená informáciami o ubytovacích zariadeniach z iných častí Slovenska, vieme tento priestor využiť na neustále dopĺňanie informácii o atrakciách, kultúrnych pamiatkach, turistike a službách.

Našu jedinečnosť a špecializáciu na Liptov potvrdzujú aj Zľavy na atrakcie a služby, ktoré získavate rezerváciou ubytovania. Tieto zľavy sú priamo od partnerov nášho portálu a nevyžadujú si kúpu žiadnej zľavovej karty. Ponuku zliav sa snažíme neustále rozširovať a aj prispôsobovať ročnému obdobiu. Už na úvodne strane portálu získate informácie akú atrakciu, zaujímavosť alebo kultúrnu a prírodnú pamiatku môžete spoznať so zľavou.

Ako získať zľavu a ako ju uplatňovať?

1. Vyberte si ubytovacie zariadenie z ponuky na našej stránke.

2. Vyplňte a odošlite nezáväzný rezervačný formulár (ten je doručený priamo ubytovateľovi).

3. Ubytovateľ vás určite skontaktuje ohľadom doplňujúcich informácii (ak by sa tak nestalo, treba ho kontaktovať telefonicky).

4. Vaša predbežná rezervácia je následne ubytovateľom potvrdená a vo vašej e-mailovej schránke sa objaví Voucher (vždy si rezerváciu potvrďte telefonicky u ubytovateľa, ktorý vám povie podmienky rezervácie a nástupu na pobyt).

5. Vytlačte si ho a pri nástupe na pobyt vám ho ubytovateľ potvrdí (podpis/pečiatka).

6. Už len spoznávate Liptov so zľavami.

 

Rovnako ako iné ubytovacie portáli aj SpoznajLiptov.sk odovzdáva priame kontakty na ubytovateľov. Preto sa nemusíte obávať žiadnych sprostredkovateľských poplatkov, alebo navýšení cien za ubytovanie. Tiež si nemusíte kupovať žiadne karty pre uplatňovanie zliav. Prehľad zliav nájdete tu.

Dovolenka na Liptove jedine cez SpoznajLiptov.sk

-----------------

UPOZORNENIE: Nie sme cestovná kancelária ani cestovná agentúra. Komunikujete priamo s ubytovateľom, ktorý vám potvrdzuje rezervácie v systéme. Vždy sa na 100% uistite, že je vaša rezervácia platná, najlepšie telefonicky! Prevádzkovateľ portálu SpoznajLiptov.sk nenesie zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú chybou ubytovateľa (omylom potvrdená rezervácia, nepresné údaje v prezentácii a iné).

Ďakujeme za pochopenie

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie