O nás

Sme presvedčení, že Liptov je jeden z najkrajších regiónov na Slovensku a určite sa ho oplatí spoznať. Po zasadnutí za internet sme zistili, že existujúce webové stránky zmieňujúce sa o Liptove sú buď málo aktualizované a ťažia už len zo svojej histórie alebo sa zameriavajú na atrakcie a propagáciu vlastných zľavových kariet.

Na základe tejto analýzy sme v roku 2012 začali premýšľať, ako všetko spojiť do jedného projektu. Dôležitým a štartovacím momentom bol samotný výber názvu spojený s našou otázkou.

Kto a prečo hľadá informácie o Liptove na internete? Z dôvodu, že sa chce dozvedieť viac o ubytovacích možnostiach, atrakciách ale aj o prírodných a kultúrnych pamiatkach. Chce spoznať Liptov ešte pred samotným odchodom na dovolenku.

Vybrali sme názov SpoznajLiptov.sk, ktorý obsahuje odpovede na otázky, ktoré si budúci návštevník môže položiť v súvislosti s regiónom Liptov. Portál v sebe spája ponuky ubytovacích zariadení spolu s prehľadným usporiadaním atrakcií, pamiatok ale aj turistiky.

Pre ubytovateľov prinášame výhodu oproti celoslovenským ubytovacím portálom v podobe nižšej konkurencie. Zároveň pre našich návštevníkov väčšiu prehľadnosť v ponuke ubytovania. Počas výberu pobytu si môžu prečítať čo všetko môžu na Liptove navštíviť a spoznať. Odmenou za rezerváciu je voucher (zľavový leták), ktorým sa preukazujú u partnerov projektu a získavajú zľavy.

Napriek tomu, že nie sme Liptovčania, naše srdce bije pre tento región. Trávime tu značnú časť roka a pozeráme naň stále ako turisti. Preto najlepšie vieme čo môže zaujať ostatných návštevníkov.

Tím portálu SpoznajLiptov.sk

info@spoznajliptov.sk


---------------

UPOZORNENIE: Nie sme cestovná kancelária ani cestovná agentúra. Nezáväznú rezerváciu môžete vykonať prostredníctvom nášho formulára, ktorý sa doručí ubytovateľovi. Konečnú rezerváciu a jej podmienky si však musíte dohodnúť priamo s ubytovateľom! 

V prípade, že ste neobržali odpoveď na vašu otázku alebo na rezerváciu, nie je chyba u nás ale na strane ubytovateľa! Kontaktujte ho preto priamo na telefónnom čísle, ktoré je uvedené pri jeho objekte! Bohužial nevieme Vám zodpovedať na to, čo sa pýtate priamo majiteľa zariadenia a tiež z akého dôvodu Vám ešte neodpovedal.

Ďakujeme za pochopenie

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie