Hotely Liptov

Offer
32
Hotel Poľovník
Hotely Liptov (Demänovská Dolina)

Dieťa do 15 rokov zdarma!!!

Offer
65
Hotel Bystrina
Hotely Liptov (Demänovská Dolina)

Využite náš rodinný balík s dieťaťom do 10 rokov zdarma!!!

Offer
62
Svätojánsky kaštieľ
Hotely Liptov (Liptovský Ján)

Novozrekonštruovaný Hotel Svätojánsky kaštieľ z pôvodne renesančného objektu zo 17. storočia

Hotely Liptov

Ak sa riadite heslom, že dovolenka na Slovensku má byť len v znamení oddychu a relaxu, tak ubytovanie na Liptove v niektorom z hotelov je práve to, čo hľadáte.

Hotely na Liptove sú rozdelené podľa úrovne vybavenia a služieb na luxusné wellness hotely, v ktorých si svoj pobyt dokonale vychutnáte a tie hotely, ktoré vám poskytnú síce komfortné ubytovanie, ale s nižším štandardom. To sa samozrejme odrazí aj na konečnej cene za ubytovanie.

Hotelové ubytovanie na Slovensku a rovnako aj vo svete prináša výhody, ktoré spríjemnia vašu dovolenku. Už nemusíte hľadat stravovacie zariadenia, zábavu a relax počas pobytu. Všetko nájdete na jednom mieste. Najväčšej obľube na Liptove sa tešia hotely v Jasnej, hotely v Demänovskej doline a hotely v Liptovskom Mikuláši.

Ak sa hotel na Liptove nenachádza priamo v niektorom z lyžiarských stredísk určite vás poteší možnosť využívať skibus, ktorý ubytovaných hostí odvezie až priamo na svah. Touto službou vám odpadá starosť s parkovaním auta v lyžiarskom stredisku, ktoré je, hlavne počas prázdnin, veľmi zložité.

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, ktoré by bolo vhodné aj pre vaše deti, na hotel sa môžete vždy spoľahnúť. Nie je nič výnimočné, ak sa tu nachádza detské ihrisko, na ktorom sa môžu deti vyblázniť, prípadne využijete služby babysittingu a rôznych detských animácií. Niektoré hotely na Liptove ponúkajú aj špeciálne stravovanie, ktoré je vhodné aj pre deti.

Nie je nič krajšie, ako stráviť romantický pobyt vo dvojici v niektorom z hotelov na Liptove alebo pri Liptovskej Mare. Prekvapte svoju polovičku rezerváciou víkendového ubytovania práve cez nás a určite budete spokojní. Prechádzka krásnou krajinou, návšteva jaskýň, dobrá večera, masáž. To je len výber z toho, čo na Liptove môžete zažiť.

Hotely a to nie len na Liptove, sú vhodné aj pre usporiadanie firemných porád a teambuildingov. Každá veľká firma určite ocení moderne vybavenú konferenčnú miestnosť a dostatočnú ubytovaciu kapacitou. Preto, ak ste vo firme zodpovedný za organizovanie takýchto školení, budeme veľmi radi, ak si hotel na Liptove, ktorý by spĺňal firemné požiadavky, nájdete práve tu. Veľmi radi vám poradíme najvhodnejšie ubytovanie na Liptove pre váš firemný kolektív.

Máte voľné ubytovanie?

Pridajte sa k nám
Registráciou získate:

Menšiu konkurenciu! U nás nebude nikdy registrovaných niekoľko stovák alebo až niekoľko tisíc ubytovacích zariadení.Určite je lepšie za rovnakú cenu alebo dokonca cenu nižšiu ako podobné portály, prezentovať svoje ubytovacie v menšej konkurencii.

Kvalitného partnera, ktorý vynaloží celé svoje úsilie a viac ročné skúsenosti v oblasi cestovného ruchu v Liptove, aby naplnil vaše ubytovacie kapacity.

Neobmedzený prístup k profilu vášho ubytovacieho zariadenia na SpoznajLiptov.sk

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie