Offer

03.06.2014


Víkend na Liptove? Aj za 1000€!


Niet najmenších pochýb o tom, že Liptov je región s krásnou prírodou, množstvom kultúrnych pamiatok a rôznych voľno-časových aktivít. Medzi turistami je obľúbený v každom ročnom, či už ako viacdňová dovolenková destinácia alebo ako miesto víkendového oddychu po náročnom pracovnom týždni.

V dnešných časoch zľavových portálov, kedy sa dá víkendový pobyt kúpiť za ceny pod 100€, sa suma za 2 dňový výlet, ktorá atakuje rozpočet kvalitnej týždňovej prímorskej dovolenky, zdá byť nonsens.

Zaujíma vás, čo sa skrýva v cene víkendového pobytu na Liptove za 1000€ pre dvoch? Pozrite sa na to.

To, že ubytovanie bude tvoriť podstatnú časť z ceny, vás asi neprekvapí. Za 198€ na noc sa spolu so svojou polovičkou môžete ubytovať v známom štvorhviezdičkovom hotely v Demänovskej doline. K dispozícii máte izbu DE LUX s kozubom a polpenziou. Po dobrých raňajkách by to chcelo trošku adrenalínu vo veternom tuneli SuperFly. Dvojitý balíček zahŕňa 4 vstupy po 1,5min a odľahčí vašu peňaženku o 118€. Zdá sa vám tento voľný pád málo reálny? Vzneste sa do skutočných oblakov na helikoptére a spoznajte Liptov z vtáčej perspektívy. Let s dĺžkou 15 minút stojí 195€.

Foto: www.heliportliptov.sk

Foto: heliportliptov.sk

Vráťme sa opäť na zem. Vaše kroky budú smerovať do najväčšieho vodného parku. V Tatralandii si môžete dopriať návštevu Keltského saunového sveta, ktorý vás bude spolu s 3 hodinovým vstupom do quaparku stáť 28€ (56€ pre dve osoby). Dokonalý relax sa bezpochyby spája s masážou. Za celotelovú thajskú masáž s trvaním až 70min si priplatíte 41€ na osobu.

Pomaly sa stmieva a túto noc sa ubytujete na veľmi netradičnom mieste. Priamo na Chopku strávite romantický večer, kde si so svojím partnerom pochutnáte na 4 chodovej večeri a hviezdy k vám budú bližšie ako zvyčajne. Koľko za túto romantiku zaplatíte? Odpoveď je priamo na webe: Od 289€ pre dve osoby.

Víkend sa nám blíži k záveru a je časť na rekapituláciu. Doteraz vás dovolenka na Liptove vyšla na necelých 940€. Zostávajúcich časť z rozpočtu môžete využiť na návštevu ostatných pamiatok a atrakcií. V Demänovskej doline sa môžete zviesť na najstrmšej bobovej dráhe na Slovensku alebo navštíviť blízke jaskyne.

Aj keď by sa mohlo podľa tohto článku zdať, že Liptov je extrémne drahé miesto na dovolenku, opak je pravdou. Z väčšej časti ide o exkluzívne miesta na prenocovanie alebo o veľmi netradičné zážitky, ktorých cena je opodstatnená. Určite vám po ich absolvovaní ostanú celoživotné zážitky a to nie len na vystavený účet :)

  Späť na všetky články

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie