Tatralandia - Liptovský Mikuláš


Aquaparky a kúpaliská

Aquapark Tatralandia je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy na Liptove, ale aj Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš pri obci Liptovský Trnovec. Ubytovanie v okolí auaparku Tatralandia je veľmi vyhľadávané v lete aj zime. Medzi turistami je najväčší záujem ubytovanie v chatách alebo penziónoch, ktoré im ponúkajú dostatok komfortu za rozumnú cenu.

V aquaparku Tatralandia nájdete 9 celoročných bazénov s čírou, termálnou ale aj slanou vodou. Termálna voda blahodarne pôsobí na pohybové resp. dýchacie ústrojenstvo a dokonca bazén s názvom White Lagoon obsahuje vodu, ktorá je svojim zložením takmer identická s Jadranským morom.

Ak hľadáte dobrodružstvo a zábavu, odporúčame Vám Snorkeling Pool - šnorchlovací bazén. Svojim podmorským životom zaujme nie len najmenších, ale prekvapí aj dospelých návštevníkov aquaparku. Okrem skúmania rybičiek a koralov sa môžete zabaviť hrami a hľadaním strateného pokladu. Tropický wellness ako v Karibiku a to iba na skok od vášho penziónu alebo chaty na Liptove? To je Tatralandia a bazén Ocean, ktorý svojimi vodnými masážami, chŕličmi, bublinkovačmi úplne zregeneruje telo a povzbudí myseľ. Deti budú ešte dlho spomínať na Bazén pirátov, v ktorom sa môžu vyblázniť v Jumbo hrade, vodnej priekope plnej prekvapení alebo na vodných šmykľavkách.

Aký by to bol aquapark bez toboganov. V Tatralandii ich nájdete celkovo 7, ktoré sú v prevádzke celoročne. Ak hľadáte naozajstnú zábavu a adrenalín, nevynechajte tobogan s názvom Tornádo. So svojimi 101 m patrí k najdlhším raftovacím toboganom s vodným vírom v Strednej Európe. Jazdu na tejto atrakcii začínate z veže vo výške 12 m, odkiaľ sa v rafte preženiete vodnou smršťou, ktorá strhne každého. Tobogany Galaxy a Rainbow su jedinečné v tom, že počas 100 m dlhej jazdy zažijete svetelnú LED show, ktorú nenájdete v Čechách ani v Poľsku.

Ak hľadáte miesto, kde by bolo príjemne teplo, kde by ste zregenerovali svoje telo a len to neďaleko od vášho ubytovania na Liptove, odporúčame navštíviť Tropical Paradise Tatralandia. Tento tropický raj vyrazí dych svojou jedinečnosťou. Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Mušle, pestrofarebné rybičky a pravé koraly nachádzajúce sa pri vraku. Relax v 30 stupňovom teple pod vysokými palmami na súši. Áno, takýto dokonalý letný relax počas dovolenky na mrazivom Liptove nájdete práve v Tropical Paradise Tatralandia.

Keltský saunový svet v Tatralandia pozostávajúci zo 17 sáun, masážnych kúpeľov a procedúr, ktoré dokážu aktivovať všetky vaše zmysli, zregenerovať a postaviť na nohy. Len saunový svet prináša potešenie z vody (hydroterapia), povznášajúcich vôní (aromaterapia), hudby (muzikoterapia) a tepla – to všetko pre upevnenie zdravia a krásy.

Aquapark Tatralandia patrí medzi najnavštevovanejšie atrakcie na Liptove. V letnom období tu nájdete oddych a zábavu pre svoje deti, v zimnom období sa zregenerujete a prehrejete svoje telo po celodennej lyžovačke v niektorom zo stredísk. Vyberte si ubytovanie na Liptove najbližšie k aquaparku Tatralandia a zažite skvelú rodinnú dovolenku.

Otváracia doba: 9:00 - 21:00

Adresa a kontakty

zobraziť mapu
Tatralandia - Liptovský Mikuláš
Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš

+421 (0)915 834 644
info@tatralandia.sk
www.tatralandia.sk

GPS súradnice:
49.1052
19.570633

CENNÍK VSTUPOV
Chata LUZULA
Chaty a chalupy Liptov
Offer
2,02 km
11
Rekreačné chalupy
Drevenice Liptov
Offer
2,37 km
24
Chata Zuzka
Chaty a chalupy Liptov
Offer
4,91 km
12
Zbojnícka drevenica 2
Drevenice Liptov
Offer
5,16 km
8
Zbojnícka drevenica 3
Drevenice Liptov
Offer
5,16 km
12
Zbojnícka chalupa
Chaty a chalupy Liptov
Offer
5,16 km
12
Zbojnícka drevenica 1
Drevenice Liptov
Offer
5,17 km
12
Apartmány Hilson Jasná
Apartmány Liptov
Offer
5,61 km
100
Privat CHLIEVY
Chaty a chalupy Liptov
Offer
5,91 km
21
Apartmany Eva
Apartmány Liptov
Offer
7,54 km
9
Apartmány Nízke Tatry
Apartmány Liptov
Offer
7,63 km
14
Nádherný penzión Daniela
Penzióny Liptov
Offer
7,68 km
39
Hotel Bystrina
Hotely Liptov
Offer
7,91 km
65
Apartmány Agami
Apartmány Liptov
Offer
7,91 km
14
Apartmány Lazoň
Apartmány Liptov
Offer
7,92 km
6
Hotel Poľovník
Hotely Liptov
Offer
7,96 km
32

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie