Tatralandia - Liptovský Mikuláš


Aquaparky a kúpaliská

Aquapark Tatralandia je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy na Liptove, ale aj Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš pri obci Liptovský Trnovec. Ubytovanie v okolí auaparku Tatralandia je veľmi vyhľadávané v lete aj zime. Medzi turistami je najväčší záujem ubytovanie v chatách alebo penziónoch, ktoré im ponúkajú dostatok komfortu za rozumnú cenu.

V aquaparku Tatralandia nájdete 9 celoročných bazénov s čírou, termálnou ale aj slanou vodou. Termálna voda blahodarne pôsobí na pohybové resp. dýchacie ústrojenstvo a dokonca bazén s názvom White Lagoon obsahuje vodu, ktorá je svojim zložením takmer identická s Jadranským morom.

Ak hľadáte dobrodružstvo a zábavu, odporúčame Vám Snorkeling Pool - šnorchlovací bazén. Svojim podmorským životom zaujme nie len najmenších, ale prekvapí aj dospelých návštevníkov aquaparku. Okrem skúmania rybičiek a koralov sa môžete zabaviť hrami a hľadaním strateného pokladu. Tropický wellness ako v Karibiku a to iba na skok od vášho penziónu alebo chaty na Liptove? To je Tatralandia a bazén Ocean, ktorý svojimi vodnými masážami, chŕličmi, bublinkovačmi úplne zregeneruje telo a povzbudí myseľ. Deti budú ešte dlho spomínať na Bazén pirátov, v ktorom sa môžu vyblázniť v Jumbo hrade, vodnej priekope plnej prekvapení alebo na vodných šmykľavkách.

Aký by to bol aquapark bez toboganov. V Tatralandii ich nájdete celkovo 7, ktoré sú v prevádzke celoročne. Ak hľadáte naozajstnú zábavu a adrenalín, nevynechajte tobogan s názvom Tornádo. So svojimi 101 m patrí k najdlhším raftovacím toboganom s vodným vírom v Strednej Európe. Jazdu na tejto atrakcii začínate z veže vo výške 12 m, odkiaľ sa v rafte preženiete vodnou smršťou, ktorá strhne každého. Tobogany Galaxy a Rainbow su jedinečné v tom, že počas 100 m dlhej jazdy zažijete svetelnú LED show, ktorú nenájdete v Čechách ani v Poľsku.

Ak hľadáte miesto, kde by bolo príjemne teplo, kde by ste zregenerovali svoje telo a len to neďaleko od vášho ubytovania na Liptove, odporúčame navštíviť Tropical Paradise Tatralandia. Tento tropický raj vyrazí dych svojou jedinečnosťou. Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Mušle, pestrofarebné rybičky a pravé koraly nachádzajúce sa pri vraku. Relax v 30 stupňovom teple pod vysokými palmami na súši. Áno, takýto dokonalý letný relax počas dovolenky na mrazivom Liptove nájdete práve v Tropical Paradise Tatralandia.

Keltský saunový svet v Tatralandia pozostávajúci zo 17 sáun, masážnych kúpeľov a procedúr, ktoré dokážu aktivovať všetky vaše zmysli, zregenerovať a postaviť na nohy. Len saunový svet prináša potešenie z vody (hydroterapia), povznášajúcich vôní (aromaterapia), hudby (muzikoterapia) a tepla – to všetko pre upevnenie zdravia a krásy.

Aquapark Tatralandia patrí medzi najnavštevovanejšie atrakcie na Liptove. V letnom období tu nájdete oddych a zábavu pre svoje deti, v zimnom období sa zregenerujete a prehrejete svoje telo po celodennej lyžovačke v niektorom zo stredísk. Vyberte si ubytovanie na Liptove najbližšie k aquaparku Tatralandia a zažite skvelú rodinnú dovolenku.

Otváracia doba: 9:00 - 21:00

Adresa a kontakty

zobraziť mapu
Tatralandia - Liptovský Mikuláš
Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš

+421 (0)915 834 644
info@tatralandia.sk
www.tatralandia.sk

GPS súradnice:
49.1052
19.570633

CENNÍK VSTUPOV
Chata Zuzka
Chaty a chalupy Liptov
Offer
4,91 km
12
Apartmány Hilson Jasná
Apartmány Liptov
Offer
5,61 km
100
Privat CHLIEVY
Chaty a chalupy Liptov
Offer
5,91 km
21
Chata Alexandra
Chaty a chalupy Liptov
Offer
6,90 km
10
Apartmány Agami
Apartmány Liptov
Offer
7,91 km
14
Apartmány Radka
Apartmány Liptov
Offer
8,04 km
15
Rekreačný dom Emilly 94
Chaty a chalupy Liptov
Offer
8,10 km
9

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie