Neprihlásený

Registrácia

Registrácia


*
*
*
* Typ profilu:

Vážený ubytovateľ. V súčasnosti máme pre Vás pripravené dva typy inzertných balíkov.

Balík označený ako TOP zaručí, že vaše ubytovacie zariadenie bude zobrazené na hlavnej strane portálu, tiež na popredných miestach v jednotlivých kategóriách a na prvých miestach pri vyhľadávaní. S týmto balíkom bude váš objekt návštevníkom stránky viac na očiach, čo môže znamenať aj vyšší počet rezervácii.

S balíkom KLASIK síce nebude váš apartmán, chata, penzión alebo hotel na hlavnej strane, ale aj napriek tomu sa nestratí v konkurencii stoviek až tisícok ďalších ubytovacích zariadení, ako je tomu na celoslovenských portáloch. Výhodou balíka je nízka cena, ktorá sa vráti zvyčajne už po prvej rezervácii.

Balík KLASIK na 12 mesiacov za 89€ aktuálna cena 39€.

Balík TOP (prvé pozície) na 12 mesiacov za 179€ aktuálna cena 99€. (Prezentácia na www.Liptovska-Mara.sk ZDARMA).


1) Získate menšiu konkurenciu. Váš objekt sa nestratí medzi veľkým množstvom objektov, ktoré na iných weboch bez problémov presahujú číslovku 500. Platíte si u celoslovenských portálov vysoké sumy za to, aby bolo vaše ubytovacie zariadenie na prvej strane? Pozerali ste a počítali, v akej konkurencii ste sa ocitli už na titulnej strane?

2) Môžu návštevníci konkurenčných webov získať zľavy na atrakcie alebo skipasy za rezerváciu? V prípade, že záujemca o ubytovanie nájde na rôznych stránkach rovnaké ubytovacie zariadenie s rovnakou cenou, kde podľa vás spraví rezerváciu? Tam kde získa niečo navyše.

3) Vaše ubytovacie zariadenie bude umiestnené na webe, ktorého cieľom nie je len odovzdať kontakt na ubytovateľa. Chceme našim návštevníkom priniesť aj podrobnejšie informácie o regióne, o atrakciách, kultúrnych pamiatkach, turistike ale aj o samotnej prírode. Jedine týmto spôsobom vzbudíme záujem o náš portál aj medzi ľuďmi, ktorí primárne nehľadajú ubytovanie.

Sme si vedomí, že ak nás pri vyhľadávaní v Google nenájdu, ako keby sme neexistovali. Preto je našou snahou, za pomoci SEO, dostať sa na popredné miesta vyhľadávania za použitia kľúčových slov. V súčasnej dobe sa nám to darí pri týchto slovách: Ubytovanie Liptov, Ubytovanie na Liptove, Dovolenka Liptov, Dovolenka na Liptove, Apartmány Liptov, Drevenice Liptov, Penzióny Liptov, Hotely Liptov, Liptov, atď. Samozrejme nás nájdete na sociálnych sieťach Facebook a Google+, ale aj v platených reklamách v systéme AdWords (Google).

Calidus, s.r.o.
Bystrická 2486/30 
Pezinok 902 01

IČO: 45937338
DIČ: 2023150998
IČ DPH: neplatca DPH

Číslo účtu: 5032786530 / 0900

SWIFT: GIBASKBX
IBAN: SK9609000000005032786530

 

Ing. Ján Šebo - zákaznícka podpora

+421 (0) 908 308 808
info@spoznajliptov.sk

S portálom SpoznajLiptov.sk a Liptovska-Mara.sk sme veľmi spokojní. Splnil naše očakávania. Chata Zuzka

Ubytovanie na Liptove cez
SpoznajLiptov.sk

Portál SpoznajLiptov.sk je komplexný katalóg ubytovateľov z regiónu Liptova a blízkeho okolia. S nami ušetríte nie len na ubytovaní na Liptove ale rezerváciou získate zľavy, ktoré môžete využiť počas vášho pobytu.

Prečo práve SpoznajLiptov.sk?

 • Nízke ceny za ubytovanie na Liptove
 • Priame kontakty na ubytovateľov
 • Rezerváciou získavate rôzne zľavy na Liptove
 • Akcie, darčeky a súťaže o ubytovanie na Liptove
 • Neplatíte nám žiadne poplatky za sprostredkovanie ubytovania
 • Prehľad o regióne Liptov

Radi by ste pridali vaše ubytovanie
na SpoznajLiptov.sk?

Týmto rozhodnutím v nás získavate partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť a ktorý vynaloží celé svoje úsilie pri obsadzovaní vašich voľných ubytovacích kapacít. Ako to robíme, že ste na SpoznajLiptov.sk takí spokojní?

 • Nízka konkurencia ubytovacích zariadení
 • Stovky alebo tisíce ubytovacích zariadení - U nás nie!
 • Rovnaká alebo nižšia cena registrácie ako konkurencia
 • Klienti za rezerváciu ubytovania získavajú zľavu na služby
 • Niektoré zľavy sú vytvorené exkluzívne iba pre nás
 • On-line marketing robíme s najlepšími
 • Inovácie a nové riešenia nás posúvajú neustále dopredu
Pridať ubytovanie